reklama
reklama

Tragiczny finał poszukiwań. Seniorka nie żyje

Na sygnale, Wiadomości, 19.10.2022 21:55, eł
Co się wydarzyło?
Tragiczny finał poszukiwań. Seniorka nie żyje

Podawaliśmy dzisiaj komunikat o zaginięciu starszej pani z Jordanowa. Niestety, seniorka już nie żyje. Nie wiadomo, jaka była przyczyna jej śmierci.

Osiemdziesięciolatka z Jordanowa wybrała się wczoraj (18 października) około 10.00 na spacer. Miała się udać w kierunku ulicy Batalionów Chłopskich. Potem była jeszcze widziana na mszy w miejscowym kościele. Po nabożeństwie zamierzała odwiedzić cmentarz. Do domu już nie wróciła.

Akcja poszukiwawcza była szeroko zakrojona i obejmowała nie tylko Jordanów, ale i okoliczne miejscowości. Dzisiaj pod wieczór przyniosła w końcu efekty. Niestety, nie takie, na jakie liczyli bliscy seniorki. Strażacy odnaleźli jej ciało w Toporzysku. Znajdowało się w korycie rzeki, w pobliżu torów kolejowych. – W zdarzeniu wykluczono działanie osób trzecich – informuje aspirant sztabowy Wojciech Copija, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.


Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy