reklama
reklama

Tak w poniedziałek wyglądały poszukiwania zaginionego 12-latka

Na sygnale, Wiadomości, 27.02.2024 16:13,
Chłopak zostały odnaleziony cały i zdrowy.
Tak w poniedziałek wyglądały poszukiwania zaginionego 12-latka
W poniedziałek (26.02) na terenie Małopolski policja prowadziła poszukiwania aż czterech nastolatków. Wszyscy zostali - na szczęście - odnalezieni. Jedna z akcji miała miejsce na terenie powiatu wadowickiego. Chłopak został odnaleziony wieczorem.

Policja informuje, że do oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej przyszła kobieta, która chciała zgłosić zaginięcie swojego 12-letniego syna.

- Chłopak rano został zawieziony przez swojego ojca do szkoły, do której jednak nie dotarł. Rodzice dowiedzieli się o tym fakcie z systemu szkolnego, który zaczęli sprawdzać, w momencie kiedy 12-latek nie pojawił się u babci do której miał przyjechać po zakończonych lekcjach. Zaniepokojona matka wielokrotnie próbowała dodzwonić się do syna, który jednak nie odbierał od niej telefonów. Policjanci z Wadowic ustalili, że telefon ostatni raz logował się chwilę po godzinie 14, na terenie miejscowości Jeziorzany w gminie Liszki.

Ogłoszony został alarm dla funkcjonariuszy z Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Wydziału Kryminalnego z Wadowic. Policjanci zostali skierowani w rejon poszukiwań gdzie sprawdzono m. in.: przeprawę promową w Tyńcu i rejon Dworca PKP i PKS w Skawinie. Poszukiwania trwały do godziny 20:10, kiedy to chłopak został przyprowadzony do Komisariatu w Skawinie przez kobietę, która rozpoznała go dzięki komunikatowi zamieszczonemu na portalu społecznościowym. 12-latek – cały i zdrowy – został przekazany rodzicom

- informuje małopolska policja.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

***** ***, 28.02.2024 09:12

Oooo policja potrafi namierzyć telefon?? coś niesamowitego, szkoda że w Andrychowie nie umieją...no ale tam wiele rzeczy nie umieją...przepraszam bardzo że tak powiedziałem, umieją odwieźć na izbę nietrzeźwego bezdomnego. Braaawooo!