reklama

Stuknęły się dwie ciężarówki

Na sygnale, Wiadomości, 28.01.2022 10:13, eł

Kierowca wymijał na zakręcie i stracił panowanie nad pojazdem.

Stuknęły się dwie ciężarówki

To jeden z tych dni, które mogą być wypełnione kolizjami i wypadkami. Pisaliśmy już o zderzeniu osobówki z dostawczakiem w Wysokiej. Dzisiaj (28 stycznia) w powiecie suskim stuknęły się z kolei dwa tiry.

Doszło do tego w Palczy na zakręcie. Kierowca samochodu ciężarowego man z naczepą podczas manewru wymijania stracił panowanie nad pojazdem i częściowo zjechał na przeciwległy pas ruchu. Skończyło się to bocznym zderzeniem z ciężarówką marki volvo.

- W wyniku zdarzenia na szczęście nikomu nic się nie stało, niemniej jednak sprawca kolizji został ukarany mandatem. Został też zatrzymany dowód rejestracyjny samochodu marki man – informuje rzecznik prasowy suskiej policji, aspirant sztabowy Wojciech Copija.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 28.01.2022 15:19

Brawo "królowie szos" tak możecie się tłuc.