reklama

Radiowozy i ambulans we Frydrychowicach. Co tam się stało?

Na sygnale, Wiadomości, 13.01.2023 13:12, eł
To nie była zwykła awantura rodzinna...
Radiowozy i ambulans we Frydrychowicach. Co tam się stało?

Późnym popołudniem w czwartek (12 stycznia) mieszkańcy Frydrychowic zauważyli spore zamieszanie koło jednego z domów w tej wiosce. Na miejsce przyjechał najpierw jeden radiowóz, potem drugi, pojawił się także zespół ratownictwa medycznego.

Jak się okazuje, służby zostały wezwane, ponieważ jedna z osób przebywających w tym budynku zachowywała się bardzo agresywnie. Był to młody mężczyzna, tak zawzięty, że jeden patrol policji nie mógł sobie z nim poradzić. Funkcjonariusze zdecydowali się wezwać posiłki.

- W trakcie czynności okazało się, że 29-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności – mówi aspirant Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego okazał się, na szczęście, niepotrzebny. Choć poszukiwany mężczyzna był napastliwy i istniały obawy, że zrobi komuś krzywdę, nikt nie doznał obrażeń.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 13.01.2023 13:42

Teraz takich mamy policjantów, że jednemu człowiekowi nie dają rady. Śmiechu warte. Kto ich szkoli... Oj porażka totalna.