reklama

Jechał pod prąd w tunelu i mógł doprowadzić do tragedii [VIDEO]

Na sygnale, Wiadomości, 13.01.2023 08:15,
Kolejny "bohater" nagrany przez kamery monitoringu w nowym tunelu na "zakopiance", na drodze S7 Naprawa - Skomielna Biała.
Jechał pod prąd w tunelu i mógł doprowadzić do tragedii [VIDEO]
Kilka dni temu kierowca samochodu osobowego swoim zachowaniem również mógł doprowadzić do tragedii. Zawrócił w tunelu i jadąc pod prąd zjechał na pobliskim węźle.


- Nagranie potwierdza, że niestety wciąż zdarzają się osoby, dla których bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy nie mają znaczenia. Ich poczynania rejestrują kamery systemu zarządzania tunelem, przekazujące sygnał na żywo do Centrum Zarządzania Tunelem (CZT), które pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Obraz z kamer zapisywany jest przez system monitoringu. Każde nietypowe zdarzenie wzbudza alarm systemu - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Zarządca drogi przypomina, że kierowcy powinni pamiętać, iż przepisy ustawy - Prawo o ruchu drogowym jasno mówią o zakazie zawracania czy też zatrzymania pojazdu w tunelu.

- Filmy oraz zdjęcia dokumentujące naruszenie prawa za każdym razem przekazujemy Policji - informuje GDDKiA.

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy