reklama

Pracownik domu dziecka w Kętach zakażony koronawirusem. Oświadczenie dyrektora PCPR

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 02.09.2020 14:55, red
Dyrektor PCPR wyjaśnia co tam się dzieje.
Pracownik domu dziecka w Kętach zakażony koronawirusem. Oświadczenie dyrektora PCPR
Renata Fijałkowska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, wydała oświadczenie w związku z pozytywnym wynikiem na koronawirusa w podległej PCPR Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Kętach:

“W związku z potwierdzeniem jednego przypadku zakażenia COVID-19 u pracownika Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kętach, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu informuję o przeprowadzonym zgodnie z procedurami zgłoszeniu wychowanków i pracowników do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oświęcimiu, oraz do całodobowej infolinii dla obywateli w sprawach kwarantanny i zdrowia (dot. COVID-19) celem ustalenia konieczności i warunków kwarantanny.

Wychowankowie wraz z wychowawcami przebywają na terenie placówki, a pozostali pracownicy będą przebywać w swoich domach do czasu wydania decyzji Sanepidu.

Chwilo wstrzymane są wydarzenia, uczestnictwo wychowanków w zajęciach lekcyjnych oraz odwiedziny i przepustki wychowanków”.
Z poważaniem,

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu
Renata Fijałkowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy