reklama

Potrącenie na przejściu dla pieszych, ranna 18-latka

, Na sygnale, Wiadomości, 25.05.2021 08:06,
Poszkodowana jest 18-latka.
Potrącenie na przejściu dla pieszych, ranna 18-latka

W poniedziałek (24.05) o godzinie 14:10 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Kętach na ulicy Sienkiewicza.

- W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji wstępnie ustalili, że 25 – letni mieszkaniec gminy Kęty, kierując samochodem marki Skoda potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 18 – letnią mieszkankę gminy Kęty. W wyniku potrącenia nastolatka doznała złamania nogi oraz ogólnych potłuczeń i została przewieziona na leczenie do szpitala - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci ustalą dokładane okoliczności tego wypadku drogowego.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy