reklama

Będą nowe chodniki w Rzykach i w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 25.05.2021 07:45, PG
Gmina realizuje te inwestycje wraz z województwem i powiatem.
Będą nowe chodniki w Rzykach i w Andrychowie

Gmina Andrychów wraz z województwem małopolskim sfinansują modernizację chodnika przy ul. Batorego na dw781. Zadanie będzie obejmować przebudowę chodnika na odcinku 800 metrów ul. Batorego w Andrychowie. Koszt to 750 tys. zł finansowane - po połowie przez gminę i województwo.

Podobnie, bo 700 tys., będzie kosztowała przebudowa chodnika wraz z budową odwodnienia na trasie Andrychów – Rzyki Jagódki przy drodze powiatowej nr 1737K. Tutaj gmina podzieli się po połowie wydatkiem z powiatem wadowickim.

Na zdjęciach ul. Batorego w Andrychowie.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ababa, 25.05.2021 08:51

A gdzie chodnik przy Racławickiej????? Może w końcu ktoś pomyśli o tej ulicy. Poboczy brak, ruch jak na głównej, oświetlenie kuleje....Zarośnięte i zaniedbane jak mało... Niebezpiecznie, strach z dzieckiem przejść, a wylotówka na Rzyki..... Może w końcu nasza gmina łaskawie zareaguje i dogada się z powiatem!!!!!!!!!!