reklama
reklama

Kino Mobilne 9D w Andrychowie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.05.2021 11:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
W dniach 24-25 maja 2021 do Andrychowa na parking przy INTERMARCHE zawita Kino Mobilne 9D.
Kino Mobilne 9D w Andrychowie
W dniach 24-25 maja (poniedziałek wtorek) kino mobilne 9D będzie czynne od 12:00 do 20:00. Jedna z atrakcji największych parków rozrywki na świecie zamontowana na kołach. Niesamowita zabawa dla każdego, pełna specjalnych efektów, takich jak ruchoma platforma, wiatr, woda, magiczne okulary, klakson, dym, smyrające żyłki, wibracje i świetny system audio.

Do kina mogą przychodzić dzieci jak i dorośli. Repertuar obejmuje bajki, kolejki górskie, dżungle, wyścigi oraz horrory. Wielka ciężarówka, której ściana sali rozkłada się na bok, ozdobiona jest 60 metrowymi światełkami led, wygląda bardzo efektownie. Największy mobilny ekran w europie zapewnia nieziemskie odczucia. Show zaskoczyło już wiele ludzi w całej Polsce, teraz czas na ciebie!

Uwaga w pierwszy dzień wszyscy wchodzą za 15 złotych + rozdajemy zaproszenia rabatowe na następne dni!

Bilety Kupujemy bezpośrednio przed seansem w KASIE KINA. Repertuar tworzymy na bieżąco.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy