reklama
reklama

Potężna kraksa na skrzyżowaniu

Na sygnale, Wiadomości, 04.11.2021 12:00,
Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem.
Potężna kraksa na skrzyżowaniu

W czwartek (4.11) o godzinie 10.10 służby ratunkowe interweniowały w Oświęcimiu na skrzyżowaniu ulicy Olszewskiego z ulicą Bema, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Policjanci ustalili, że 34 – letni mieszkaniec Kęt, kierując samochodem marki Seat wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Toyota, którym kierowała 53 – letnia mieszkanka Osieka.

W związku z faktem, iż uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych obrażeń ciała sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów zwracanie uwagi na znaki drogowe oraz zachowanie koncentracji na drodze.

źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy