reklama
reklama

Poszukiwany chuligan, który zniszczył domofony

Na sygnale, Wiadomości, 24.02.2021 11:20, PG
Wizerunek podejrzanego został utrwalony na monitoringu. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę na zdjęciu proszony jest o kontakt z policją.
Poszukiwany chuligan, który zniszczył domofony

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze poszukują sprawcy uszkodzenia mienia. Poszukiwany chuligan, w nocy z 24/25 grudnia 2020 roku około godziny 03.30 w Przeciszowie na ulicy Oświęcimskiej najprawdopodobniej przy użyciu jakiegoś przedmiotu uszkodził domofon oraz lampy sygnalizacyjne znajdujące się przy bramach wjazdowych do dwóch posesji.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, na którym utrwalony został wizerunek podejrzanego. Sprawca to młody mężczyzna w bluzie z kapturem.

W związku z powyższym policja apeluje do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu z monitoringu o kontakt z Komisariatem Policji w Zatorze pod numer telefonu 47 83 26 570 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość.


źródło: KPP Oświęcim

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy