reklama

Będą zbierać podpisy za otwarciem gospodarki

Polityka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 24.02.2021 08:40, red
Kto się podpisze?
Będą zbierać podpisy za otwarciem gospodarki

Dziś rząd ma ogłosić co dalej z obostrzeniami, które obowiązują do końca lutego. Tymczasem w sobotę (27.02) Konfederacja i Ruch Narodowy szykują akcję na Rynku w Wadowicach.

W godz. 8.00-12.00 będą zbierać podpisy pod projektem ustawy "Otwieramy gospodarski". Podpisy będą zbierane pod projektem ustawy przewidującej otwarcie wszystkich zamkniętych branż m.in. gastronomii, fitness, branży ślubnej.

Biorąc pod uwagę wypowiedzi rządzących z ostatnich dni szanse na całkowite otwarcie gospodarki w całym kraju w najbliższym czasie są niewielkie. PiS zastanawia się natomiast nad ponownym wprowadzeniem rejonizacji obostrzeń, czyli stref jak to kiedyś było. Jak będzie - to się okaże już wkrótce.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy