reklama

Poszukiwani świadkowie stłuczki w Andrychowie. "Wjechał we mnie rozpędzony szaleniec"

Na sygnale, Wiadomości, 06.12.2023 12:38, NEWSY CZYTELNIKÓW
Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Andrychowie.
Poszukiwani świadkowie stłuczki w Andrychowie.
Poniżej zamieszczamy ogłoszenie i apel od poszkodowanej mieszkanki.

Drodzy Mieszkańcy Andrychowa!
Poszukuję ewentualnych świadków stłuczki, która miała miejsce w poniedziałek, 4 grudnia ok. godz.16.30, na feralnym zakręcie przy ul. Traugutta niemal pod sklepem zielarskim.

Wjechał we mnie rozpędzony szaleniec w najprawdopodobniej niebieskim (granatowym?) większym samochodzie (typuję SUV-a lub mały „dostawczak”), który sunął praktycznie po całej szerokości ulicy bokiem w chwili, kiedy wjechałam w ten zakręt jadąc od dołu od ul. Słowackiego.


Warunki drogowe tego dnia były koszmarne i każdemu może zdarzyć się poślizg. Ale w tym przypadku na wariacje na drodze tego kierowcy musiało złożyć się pewno kilka czynników. Nie byłoby sprawy, gdyby ten kierujący po uderzeniu z całym impetem w bok mojego samochodu zatrzymał się, wysiadł i sprawdził, czy może na przykład nie trzeba udzielić komuś pomocy... Ale nie – kierowca po prostu odjechał! Uciekł jak TCHÓRZ!!!

Raz jeszcze proszę o ujawnienie się osób, które być może widziały całe to zdarzenie. Pomagajmy sobie wzajemnie, szczególnie w takich przykrych sytuacjach.
Jeśli w tym momencie ktoś z Państwa był w pobliżu tego zdarzenia, widział tę sytuację i mógłby pomóc w namierzeniu tego szaleńca to będę dozgonnie zobowiązana.

Chamstwo i całkowity brak odpowiedzialności trzeba piętnować i karać. Mogło to spotkać każdego z nas – nie wiadomo, jakby się to skończyło, gdyby uderzył w „słupek” lub w przód mojego samochodu... Boję się myśleć o tym po prostu. Wierzę w Państwa, w ludzką solidarność i empatię.

- pisze mieszkanka.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 07.12.2023 10:07

@tomekх - dowcip Tobie znacząco się wyostrza, ale dzięki, przynajmniej wiemy, dlaczego ten szaleniec jest tak bardzo poszukiwany.

Człowieklasu, 07.12.2023 09:00

Pewnie był pijany i uciekł. Niestety w okolicznych wioskach Andrychowa jest mnóstwo pijanych kierowców, którzy mogą spowodować takie kolizję lub inne jeszcze gorsze tragedie. Dlaczego policja nie interesuje się ulica Żwirki i Wigury od sklepu do sklepu jest tutaj mnóstwo pijanych kierowców, a nawet tych jeżdżących bez prawa jazdy!

tomekх, 07.12.2023 07:51

"Wjechał we mnie rozpędzony szaleniec"

mewa, 06.12.2023 15:47

W takim przypadku pomaga wideorejestrator polecam serdecznie mi już pomugł w niejednej sytuacji

mewa, 06.12.2023 15:47

W takim przypadku pomaga wideorejestrator polecam serdecznie mi już pomugł w niejednej sytuacji