reklama
reklama

Policjant potrącony przez samochód [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 06.01.2022 18:16,
Do wypadku doszło w czwartek wieczorem.
Policjant potrącony przez samochód [AKTUALIZACJA]
Policja ustala przyczyny zdarzenia do którego doszło w czwartek (6.01) około godziny 17:00 na ulicy Mickiewicza w Kętach.

Jak wstępnie ustalono 42 – letni policjant został potrącony przez samochód marki Toyota, którym kierował 71 – letni mieszkaniec gminy Kęty. Kierowca samochodu osobowego potrącił policjanta oświęcimskiej drogówki wykonującego kontrolę drogową innego pojazdu.

- Do potrącenia doszło w chwili, gdy umundurowany policjant w kamizelce odblaskowej posługując się latarką zatrzymywał do kontroli drogowej samochód marki Audi. W wyniku potrącenia policjant doznał urazu ręki, urazu nogi oraz ogólnych stłuczeń. W stanie przytomnym został przewieziony do szpitala na leczenie - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W trakcie dalszego postępowania ustalone zostaną dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.foto: KPP Oświęcim


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy