reklama
reklama

Złodzieje katalizatorów zatrzymani

Na sygnale, Wiadomości, 06.01.2022 12:30,
Kradli katalizatory samochodowe na terenie powiatu oświęcimskiego i na Śląsku.
Złodzieje katalizatorów zatrzymani
W połowie ubiegłego roku doszło do kilku kradzieży katalizatorów na terenie różnych miejscowości powiatu oświęcimskiego. Przestępcy działając pod osłoną nocy wycinali urządzenia z samochodów znajdujących się na parkingach. Swoim przestępczym procederem spowodowali straty na łączną kwotę blisko 20 tysięcy złotych.

Sprawą ustalenia i zatrzymania sprawców zajęli się policjanci pionu kryminalnego. Funkcjonariusze wpadli na trop wiodący do dwóch mężczyzn 29 – letniego mieszkańca Oświęcimia oraz 32 – letniego mieszkańca Bierunia.

Ustalenia policjantów potwierdziły zebrane materiały dowodowe wobec obu podejrzanych. Na tej podstawie przedstawiono im zarzuty kradzieży 10 katalizatorów, których dokonali na terenie powiatu oświęcimskiego oraz w Rybniku w województwie śląskim. Za popełnione przestępstwa podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności 5 lat.

źródło: KPP Oświęcim
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy