reklama
reklama

Policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych. Jeden sam zgłosił się na komisariat

Na sygnale, Wiadomości, 25.05.2023 10:00,
Policjanci z powiatu oświęcimskiego w ciągu jednego dnia (24.05) z „listy” poszukiwanych na terenie powiatu oświęcimskiego, skreślili pięciu mężczyzn.
Policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych. Jeden sam zgłosił się na komisariat
W środę po godzinie 11:00 w jednym z oświęcimskich mieszkań policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 21 – letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego trzema listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu za przestępstwo narkotykowe, rozbój oraz wykroczenie porządkowe. Zatrzymany za kratkami spędzi siedem miesięcy.

Po południu policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z zatorskiego komisariatu Policji na terenie jednej z posesji w gminie Zator zatrzymali 36 – letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary w wymiarze trzech miesięcy za przestępstwa seksualne.

Po godzinie 19 na terenie Poręby Wielkiej policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 51 – letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary w wymiarze dziewięciu miesięcy za znęcanie.


O godzinie 20.40 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zostali wezwani do awantury domowej do której doszło na terenie jednej z posesji w Malcu. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że sprawcą awantury jest nietrzeźwy 43 - letni mieszkaniec gminy. Mężczyzna został zatrzymany ponieważ był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary aresztu w wymiarze 10 dni za wykroczenie drogowe.

Z kolei do Komisariatu Policji w Zatorze po godzinie 22 zgłosił się 28 – letni mieszkaniec gminy Zator. Mężczyzna wiedział, że jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Wadowicach do odbycia 10 dni zastępczej kary aresztu za wykroczenia porządkowe za które nie zapłacił kary grzywny. Mężczyzna skorzystał z możliwości uwolnienia się od kary aresztu poprzez zapłacenie zaległej grzywny w kwocie 300zł poświadczył to okazując przelew bankowy.

Policja apeluje:

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję. Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

- informuje policja.

źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 25.05.2023 11:26

Skoro jeden się zgłosił to zatrzymali 3 uuuuuuu taki maly pinokio z MN