reklama
reklama

Ponad 10 mln osób odwiedziło od 2014 roku Energylandię

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.05.2023 09:27,
Park Rozrywki Energylandia w Zatorze przedstawił imponujące statystyki.
Ponad 10 mln osób odwiedziło od 2014 roku Energylandię
Energylandia w Zatorze cieszy się niesłabnącą popularnością i zyskuje uznanie jako jeden z wiodących parków rozrywki w Europie. Działający od 2014 roku Park Rozryewki do tej pory Park gościł już imponującą liczbę 10 500 000 odwiedzających.

Niedawno eksperci z renomowanej firmy Travelcircus poddali dokładnej analizie 74 najpopularniejsze parki rozrywki w Europie. Badanie to obejmowało porównanie cen oraz ocenę aż 2545 atrakcji. Efektem tego przedsięwzięcia jest najnowszy raport "Theme Park Check Europe 2023".


Energylandia zyskała miejsce w elitarnym gronie, znajdując się w TOP 4 najlepszych europejskich parków rozrywki. Ta wyjątkowa pozycja przyniosła dla Parku wiele innych prestiżowych wyróżnień, potwierdzając jego znaczenie jako atrakcji turystycznej na skalę europejską. Energylandia zajęła 1 miejsce aż w trzech kategoriach na pięć możliwych:

- Najwyżej oceniany Park Rozrywki w Europie,
- Najlepszy stosunek jakości do ceny,
- Park Roller Coasterów nr 1 w Europie.

"Theme Park Check" to niezwykle popularny przegląd, który przyciąga uwagę zarówno mediów, jak i zwiedzających. Eksperci wzięli pod uwagę różnorodne czynniki, takie jak stosunek jakości do ceny, oceny i recenzje, aktywność w mediach społecznościowych oraz atrakcje dla różnych grup wiekowych.

Pierwsze miejsce w rankingu zajął niemiecki Europa Park. Tuż za nim uplasowały się Efteling i Disneyland. Energylandia to jedyny polski park rozrywki w zestawieniu.

Energylandia to nie tylko Park Rozrywki, ale także prawdziwe królestwo atrakcji. Na powierzchni aż 70 hektarów Park oferuje imponującą liczbę 123 różnorodnych atrakcji. Co więcej… spośród nich aż 25 jest dedykowanych najmłodszym gościom, już od 2 roku życia. Dla miłośników wodnej zabawy Energylandia przygotowała również Największy Odkryty Park Wodny w Polsce. Niezwykłe doznania i niezapomniane chwile czekają na wszystkich odwiedzających.

Warto również wspomnieć, że w maju 2023 roku Energylandia Water Park zdobył pierwsze miejsce w rankingu portalu Interhome, stając się tym samym Najlepszym Parkiem Wodnym w Europie. Te wszystkie osiągnięcia i nagrody są zasługą nie tylko zaangażowania personelu i twórców Parku, ale przede wszystkim niesamowitych Gości, którzy odwiedzają Energylandię i wpływają na jej dynamiczny rozwój.

źródło: informacja prasowa
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy