reklama

Trzeci inwestor w strefie ekonomicznej w Andrychowie

Gospodarka, Wiadomości, 24.05.2023 12:15, red
Teren kupiła jedna z andrychowskich firm.
Trzeci inwestor w strefie ekonomicznej w Andrychowie
W strefie ekonomicznej przy ulicy Biała Droga w Andrychowie dobiega końca budowa dwóch nowych zakładów. Już wiadomo, że pojawi się tam trzeci inwestor.

Tym razem na sprzedaż wystawione zostały dwie sąsiadujące ze sobą działki: duża o powierzchni 1,1 ha i mniejsza - o powierzchni o 0,28 ha. W planie zagospodarowania tereny są oznaczone jako "tereny zabudowy techniczno-produkcyjnej przemysłu ciężkiego". Cena: 1,8 mln zł netto.

Do przeprowadzonego w środę (24.05) w magistracie w Andrychowie przetargu przystąpiła jedna z firm z Andrychowa, z branży metalowej, i teren kupiła.

27 czerwca odbędzie się przetarg na sprzedaż kolejnych dwóch działek w strefie o łącznej powierzchni 2,7 ha. Cena wywoławcza wynosi odpowiednio 1,87 mln zł i 1,1 mln zł.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy