reklama
reklama

Pijany rowerzysta zaliczył wypadek. Do akcji wkroczył policjant

Na sygnale, Wiadomości, 17.09.2023 14:00,
Rowerzyście nic się nie stało, dostał mandat na 2500 zł.
Pijany rowerzysta zaliczył wypadek. Do akcji wkroczył policjant
Ponad 2,5 promila miał pijany rowerzysta, który jechał jedną z ulic w gminie Wadowice. W pewnym momencie mężczyzna zaliczył upadek na środku jezdni. Pomocy udzielił mu pewien policjant, który akurat wracał z pracy.

- Od kierującego rowerem wyczuwalna była woń alkoholu, dlatego stróż prawa powiadomił o zdarzeniu dyżurnego wadowickiej komendy i uniemożliwił rowerzyście kontynuowanie dalszej jazdy. Policjanci drogówki skierowani na miejsce potwierdzili przypuszczenia funkcjonariusza z Brzeźnicy. 61-letni mieszkanie powiatu wadowickiego miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Nietrzeźwy rowerzysta, zgodnie z nowym taryfikatorem, został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych. Dzięki właściwej reakcji policjanta nie doszło do nieszczęścia. 61-latek, kierując w takim stanie rowerem, stwarzał zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla pieszych i innych kierowców - podkreśla st. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy