reklama

Pijany kierowca ciężarówki [VIDEO]

, Na sygnale, Wiadomości, 16.01.2022 10:20,
Kierowca miał aż 2,3 promila.
Pijany kierowca ciężarówki [VIDEO]

Dzięki obywatelskiej interwencji w Witanowicach k. Wadowic zatrzymano pijanego kierowcę ciężarówki, który szarżował co najmniej kilka kilometrów drogą - najpierw krajową nr 28 od Zatora w kierunku Wadowic, a potem powiatową.

Mężczyzna został zatrzymany po interwencji jednego z kierowców, który jadąc za ciężarówką i widząc "wyczyny" kierowcy ciężarówki zadzwonił na numer alarmowy. Cały czas jechał za ciężarówką aż do celu w Witanowicach. Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie było innej możliwości zatrzymania ciężarówki. Na szczęście, mimo bardzo niebezpiecznej jazdy pijanego kierowcy tego pojazdu, nie doszło do wypadku.

Kierowca ciężarówki, 37-letni mieszkaniec gminy Wadowice, kiedy już dojechał co miejsca docelowego, został przebadany przez wezwaną na miejsce policję. Na alkomacie wydmuchał 2,3 promila alkoholu!

Zobaczcie fragment nagrania z kamerki w samochodzie kierowcy, który interweniował i wezwał policję.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 16.01.2022 14:12

Amputować giry pacanowi !!!

VADER, 16.01.2022 14:03

Amputować giry pacanowi !!!

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 16.01.2022 13:36

Czyli pojazd został skonfiskowany ?