reklama

Nocny pożar poddasza w jednym z domów

, Na sygnale, Wiadomości, 16.01.2022 07:00,
Trwa ustalanie przyczyn nocnego pożaru.
Nocny pożar poddasza w jednym z domów

W niedzielę (16.01) przed trzecią w nocy strażacy z kilku jednostek interweniowali w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie przy ulicy Krakowskiej doszło do pożaru poddasza budynku mieszkalnego.

Sytuacja była niezwykle groźna. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, płomienie wydobywały się na zewnątrz. A ponieważ w bliskim sąsiedztwie znajdują się inne budynki, istniało zagrożenie rozprzestrzenienia się ognia na inne zabudowania. W akcji gaśniczej uczestniczyli strażacy z OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej, OSP Brody, OSP Zebrzydowice oraz JRG Wadowice. Szybko udało im się opanować pożar.

- Nikomu nic się nie stało. Wszyscy domownicy, w sumie, 6 osób, opuścili dom przed przybyciem straży - dowiadujemy się w wadowickiej komendzie PSP.

Trwa ustalanie przyczyn pożaru. Prawdopodobnie doszło do rozszelnienia komina.

Wiadomo, że nocny pożar zauważyła kobieta mieszkająca w sąsiednim domu i zaalarmowała domowników oraz straż.

foto: OSP Kalwaria Zebrzydowska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy