reklama

IPL - terapia trądziku zapalnego oraz różowatego

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.01.2022 09:50,
Salon kosmetyczny Kosmetologia Face & Body w Andrychowie prowadzi za pomocą urządzenia IPL terapie trądziku młodzieńczego i różowatego.
IPL - terapia trądziku zapalnego oraz różowatego

IPL - intensywne światło pulsacyjne jest technologią stosowaną do wykonywania różnych zabiegów skórnych w celach estetycznych i terapeutycznych, w tym fotoodmładzania, usuwania rumienia, przebarwień, a także w celu łagodzenia chorób dermatologicznych, takich jak trądzik.

Jak światło lasera działa na trądzik pospolity:

Światło lasera jest emitowane na konkretny obszar chorobowy. Wiązka lasera wnikając w skórę, ogranicza liczbę bakterii wywołujących trądzik (Propionibacterium acne), redukuje stan zapalny i wspomaga procesy regeneracyjne w skórze, stymulując produkcję kolagenu. Światło lasera ogranicza też wytwarzanie sebum, zmniejsza pory i działa odkażająco.

Do zabiegu wykorzystywany jest IPL najnowszej generacji ( posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA ). Urządzenie wyposażone jest w miernik melaniny, dzięki czemu można sprawdzić aktualny poziomu melaniny pacjenta i dostosować pod niego parametry. Terapia jest więc całkowicie bezpieczna, a jej skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi.


Cena promocyjna do 30.01.22:

- cała twarz 195 zł

- policzki 130 zł


Kontakt tel. 696 986 655

www.kosmetologiafb.pl

www.ecosmetic.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy