reklama
reklama

Nietypowa akcja. Strażacy pojechali na ratunek łabędziowi

Na sygnale, Wiadomości, 12.12.2021 12:30, eł

Na miejscu czekała ich niespodzianka.

Nietypowa akcja. Strażacy pojechali na ratunek łabędziowi

Na nietypową akcję wyjechali wczoraj (11 grudnia) strażacy z dwóch miejscowości. Ktoś zgłosił, że we Frydrychowicach łabędź przymarzł do lodu. Gdy frydrychowiccy druhowie dotarli na miejsce, okazało się jednak, że ptakowi nic nie zagraża.

Alarm dotarł nie tylko do ochotników z Frydrychowic, ale i do zawodowych strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Andrychowie. Ci drudzy jednak zostali zawróceni do koszar, gdy byli już w drodze. Jak bowiem stwierdzili druhowie z Frydrychowic, łabędziowi nic nie groziło. Ptak spokojnie spacerował po tafli lodu. Strażacy uznali, że być może wcześniej znajdował się w przeręblu, który w pobliżu niego zauważyli, co mogło zmylić zgłaszającego.

Foto: OSP Frydrychowice

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy