reklama
reklama

Nie płacili alimentów, ukrywali się. Teraz zostali zatrzymani

Na sygnale, Wiadomości, 28.03.2023 12:07,
Policjanci na terenie powiatu oświęcimskiego zatrzymali pięciu kolejnych poszukiwanych. Czterech alimenciarzy oraz amatora narkotyków. Trzech z nich ściganych było listami gończymi. Wszyscy zostali osadzeni w zakładach karnych.
Nie płacili alimentów, ukrywali się. Teraz zostali zatrzymani

W środę (22.03) rano policyjni poszukiwacze w jednym z mieszkań oświęcimskiej Starówki odnaleźli i zatrzymali 38 – letniego mieszkańca Polanki Wielkiej. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia trzech miesięcy zastępczej kary pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.

Również w środę o godzinie 16 w Łękach poszukiwanego zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach. 45 – letni mieszkaniec gminy Kęty był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia trzech miesięcy zastępczej kary pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.

O godzinie 19 w jednym z mieszkań Osiedla Chemików w Oświęcimiu zatrzymany został 38 – letni mieszkaniec Oświęcimia poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia trzech miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

W piątek (24.03.2023) tuż po godzinie 10 poszukiwacze z oświęcimskiej komendy Policji w jednej z podoświęcimskich miejscowości zatrzymali 35 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia czterech miesięcy zastępczej kary pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.

W piątek wieczorem policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji patrolując osiedla Błonie w Oświęcimiu w rejonie ulicy Nideckiego zauważyli mężczyznę pijącego piwo w miejscu publicznym. Podczas legitymowania sprawcy wykroczenia okazało się, że jest to 37 – letni mieszkaniec gminy Oświęcim poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu sześciu miesięcy zastępczej kary pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.


źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy