reklama

Narkotyki i hazard. 42-latek ma kłopoty

, Na sygnale, Wiadomości, 19.04.2021 18:18,
W domu znaleziono narkotyki i automaty do gier hazardowych.
Narkotyki i hazard. 42-latek ma kłopoty
15 kwietnia kryminalni z Komisariatu Policji w Jordanowie weryfikując dokonane ustalenia udali się do wytypowanego mieszkania w Jordanowie, które zajmował 42-latek podejrzewany o poosiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania pomieszczeń, policjanci ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy oraz pięć automatów do gier hazardowych.

Mężczyzna został zatrzymany, a 16 kwietnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- Kwestia posiadania przez niego nielegalnych automatów hazardowych będzie wyjaśniania w odrębnym postępowaniu karno-skarbowym - informują policjanci.


źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy