reklama
reklama

Mieszkaniec gminy Andrychów zginął w Tatrach

Na sygnale, Wiadomości, 03.05.2022 14:37, foto: Horská záchranná služba
Tragiczny wypadek w słowackich Tatrach.
Mieszkaniec gminy Andrychów zginął w Tatrach
We wtorek (3.05) we wczesnych godzinach porannych słowaccy ratownicy z Horskiej záchrannej služby zostali wezwani do pomocy 39-letniemu mężczyźnie, który spadł z Łomnicy.

Słowaccy ratownicy informują, że grupa Polaków wybrała się tą samą trasą na Łomnicę. Wszyscy oprócz 39-latka zdecydowali się zjechać kolejką linową. Mężczyzna chciał zejść pieszo. - Po kilku metrach poślizgnął się i spadł zaśnieżonym żlebem w kierunku Łomnickiej Przełęczy. Świadkowie zobaczyli go leżącego bez ruchu w Łomnickiej Przełęczy - poinformowali ratownicy.

Na miejsce wezwano śmigłowiec z ratownikami górskimi. Niestety, życia 39-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Jego ciało zostało przetransportowane do Starego Smokowca. Jak się dowiadujemy, zmarły pochodził z gminy Andrychów. Był strażakiem OSP Sułkowice Bolęcina.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kaczor, 03.05.2022 16:07

wyrazy współczucia dla Rodziny!!

kaczor, 03.05.2022 16:07

Kurcze, wychodzi że nasi mieszkańcy kochają góry ale czy one kochają ich???

cath, 03.05.2022 14:05

Gdy rano o tym przeczytałem pomyslalem żeby tylko nie był znowu z Andrychowa…