reklama
reklama

Mężczyzna uderzył kobietę w twarz w parku w Andrychowie. Interweniowała Straż Miejska

Na sygnale, Wiadomości, 29.05.2024 08:08, red
Interwencje w Parku Miejskim w Andrychowie.
Mężczyzna uderzył kobietę w twarz w parku w Andrychowie. Interweniowała Straż Miejska

We wtorek (28.05) około godziny 17.00 strażnicy miejscy z Andrychowa zatrzymali mężczyznę, mieszkańca Andrychowa, który w Parku Miejskim - jak informuje SM - "używał przemocy wobec swojej partnerki uderzając ją w twarz co doprowadziło do krwotoku i urazu nosa".

- Mężczyzna jak i kobieta podczas zatrzymania znajdowali się pod wpływem alkoholu. W związku z agresywną postawą sprawcy został on przetransportowany i umieszczony w Ośrodku Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku Białej celem wytrzeźwienia - informuje Krzysztof Tokarz, komendant Straży Miejskiej w Andrychowie.

Dodaje, że kilka minut później dyżurny Straży Miejskiej otrzymał kolejne zgłoszenie, dotyczące zakłócania porządku publicznego przez bezdomnego mężczyznę znajdującego się pod wpływem alkoholu w rejonie stawu w Parku Miejskim. Także w tym wypadku mężczyzna został przetransportowany do OPPA w Bielsku Białej celem wytrzeźwienia.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy