reklama
reklama

Podziękowanie dla dziewczynek za wzorową postawę obywatelską

Na sygnale, Wiadomości, 28.05.2024 13:43,
Nina, Julia oraz pani Barbara z rąk burmistrza odebrały listy gratulacyjne oraz upominki, natomiast z rąk Komendanta otrzymały listy gratulacyjne i specjalne zaproszenie na indywidualne zwiedzanie oświęcimskiej komendy Policji.
Podziękowanie dla dziewczynek za wzorową postawę obywatelską
We wtorek (28.05) w Urzędzie Miasta Zator odbyło się spotkanie na które zaproszone zostały Nina Niesyczyńska wraz z mamą Barbarą oraz Julia Piela wraz z tatą Krzysztofem.

Nina i Julia kilka tygodni temu znalazły pieniądze na parkingu sklepowym. Bez chwili wahania całą gotówkę przekazały mamie jednej z nich. Pani Barbara plik banknotów błyskawicznie przekazała zatorskim policjantom. Dzięki tak szybkiemu i mądremu działaniu mieszkanek Zatora, funkcjonariusze mogli zgubę oddać zmartwionemu mieszkańcowi gminy Zator.

Mężczyzna zgłosił się w komisariacie zaledwie kilkanaście minut później. Chciał powiadomić o zagubieniu 6800 złotych. Policjanci przekazali mu, że zguba już znajduje się w depozycie, po czym przekazali mu pieniądze.


Podczas spotkania Burmistrz i Komendant podkreślili, że zgubę udało się tak szybko zwrócić właścicielowi dzięki spostrzegawczości Niny i Julii oraz mądrej postawie pani Barbary. Takie zachowanie pokazało ich troskę o innego człowieka, który mógł bardzo potrzebować tych pieniędzy. Podziękowania na ręce młodych mieszkanek Zatora i ich rodziców złożyli również pani Anna Studencka Kierowniczka Działu Rozwoju, Oświaty i Zdrowia Urzędu Gminy Zator oraz asp. szt. Tadeusz Machniak pełniący obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Zatorze.

Nina, Julia oraz pani Barbara z rąk Burmistrza odebrały listy gratulacyjne oraz upominki, natomiast z rąk Komendanta otrzymały listy gratulacyjne i specjalne zaproszenie na indywidualne zwiedzanie oświęcimskiej komendy Policji.


źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Konkret, 28.05.2024 14:26

"Miły starszy" pan to ma taką robotę, że zanudzić się może i może tyrać nawet do setki, a wysokość emerytury ciągle wzrasta. Ci co naprawdę robią z patologią, ze złodziejami..., to odchodzą pewnie na drugi dzień po nabyciu praw do emerytury.

titow21, 28.05.2024 14:16

Widać głęboko sięgają braki w policji , miły starszy Pan z ostatniego zdjęcia