reklama

Koparka uszkodziła gazociąg

Na sygnale, Wiadomości, 08.12.2023 14:19,
Doszło do wycieku gazu. Teren został zabezpieczony przez strażaków.
Koparka uszkodziła gazociąg
W piątek rano strażacy otrzymali zgłoszenie, że podczas prac ziemnych doszło do uszkodzenia rurociągu gazowego. Incydent miał miejsce w Makowie Podhalańskim na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego i alei Świerkowej.

- Po przybyciu na miejsce, strażacy stwierdzili, że operator koparki przypadkowo uszkodził rurociąg gazowy niskiego ciśnienia, co spowodowało wyciek gazu. Strażacy zabezpieczyli teren do czasu przybycia pogotowia gazowego, a także wyznaczyli strefę zagrożenia - informuje PSP w Suchej Beskidzkiej.

Przez cały czas monitorowano sytuację za pomocą detektorów. Miejsce zdarzenia zostało przekazane pogotowiu gazowemu, a w akcji ratowniczej uczestniczyło czternastu strażaków i cztery samochody pożarnicze. Akcja trwała około 2 godzin.

źródło: PSP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy