reklama

Choinkowy konwój RMF FM dotrze do Zatora

MAGAZYN, Wiadomości, 08.12.2023 14:36,
Już w niedzielę RMF FM rozda setki choinek w Zatorze.
Choinkowy konwój RMF FM dotrze do Zatora
Bożonarodzeniowy konwój radia RMF FM w niedzielę 10 grudnia przyjedzie do Zatora. Na mieszkańców w ramach akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” czekać będzie kilkaset darmowych drzewek i małopolskie przysmaki oraz koncert zespołu Enej i spotkanie z Viki Gabor.


W tym roku świąteczna trasa choinkowa organizowana jest przez RMF FM i Małopolską Organizację Turystyczną. Przez tydzień radio odwiedzi aż 10 miast. W Zatorze świąteczne drzewka rozdawane będą w niedzielę od godz. 15:00 na Rynku. Tam też na wszystkich mieszkańców czekać będą dodatkowe atrakcje, m.in. przysmaki kuchni małopolskiej i uroczyste rozświetlenie wielkiej, miejskiej choinki.

Gwiazdą specjalną w Zatorze będzie zespół Enej, który podczas świątecznego koncertu zagra swoje największe przeboje. Mieszkańcy będą też mieli możliwość spotkać się i porozmawiać z Viki Gabor.

A my przypominamy, że w niedzielę (10 grudnia) w Andrychowie odbędzie się akcja "Choinki na święta od mamNewsa.pl".. Do rozdania mamy ponad 100 choinek. Początek w niedzielę o godz. 11:00 na dziedzińcu zamku w Andrychowie. Więcej szczegołów: Choinki na święta od mamNewsa.pl. Andrychowska Wigilia. Już w niedzielę!

foto: materiały prasowe

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy