reklama
reklama

Śliczna Zuzia z gminy Zator powalczy o koronę miss w Chinach!

MAGAZYN, Wiadomości, 09.12.2023 16:50, eł
Będzie rywalizowała z pięknościami z całego świata.
Śliczna Zuzia z gminy Zator powalczy o koronę miss w Chinach!

O sukcesach Zuzanny Balonek z Laskowej koło Zatora mieliśmy okazję pisać już kilka razy. W 2022 roku ta piękna dziewczyna zdobyła koronę Miss Beskidów Nastolatek, później została finalistką konkursu Foto Models Poland 2022, a kilka miesięcy temu wywalczyła tytuł Bursztynowej Miss Polski. Teraz pojechała do Chin na konkurs Miss Tourism World 2023.

Osiemnastoletnia Zuzanna Balonek jest modelką z agencji Grabowska Models, a do prestiżowego światowego konkursu piękności wytypowała ją Katarína Ficelova, właścicielka Agencji Black&White Productions, posiadającej licencję na selekcję i delegowanie dziewczyn ze Słowacji, Czech, Polski i Węgier do Miss Tourism World 2023.

Piękność z Laskowej podczas gali finałowej zaprezentuje się między innymi w tradycyjnym stroju krakowskim. Jedną z kreacji zaprojektowała i uszyła razem z mamą. Ma też suknie od projektantki Diany Walkiewicz DeVu i z salonu Fasson Doroty Wróbel.

Finał konkursu Miss Tourism World 2023 odbędzie się 22 grudnia w mieście Quanzhou w prowincji Fujian. Jego częścią będzie pokaz talentów, na którym Zuzia zatańczy sambę. Dziewczyna bowiem przez 9 lat trenowała taniec latynoamerykański i ma w tej dziedzinie duże osiągnięcia.

O tytuł Miss Tourism World 2023 kandyduje ponad 70 piękności z całego świata. Już sam udział w finale tego konkursu jest dużym sukcesem.


Foto: Black&White Productions

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy