reklama
reklama

Kompletnie pijany traktorzysta zatrzymany przez policjanta wracającego ze służby

Na sygnale, Wiadomości, 09.09.2023 18:37,
Traktorzysta bez uprawnień, a ciągnik nie był dopuszczony do ruchu.
Kompletnie pijany traktorzysta zatrzymany przez policjanta wracającego ze służby
Kilka dni temu jedna z ulic w w Czańcu jechał kompletnie pijany traktorzysta. Miał pecha, że akurat z pracy wracał policjant z komisariatu w Bielsku-Białej. Kiedy policjant zauważył "dziwną" jazdę traktorzysty, wyprzedził i zatrzymał ciągnik. Na miejsce szybko dotarł wezwany przez policjanta niego patrol, który przystąpił do kontroli drogowej.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierujący ciągnikiem miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Jednak to nie jedyne okoliczności, które miłośnikowi jazdy na „podwójnym gazie” mogą przysporzyć bólu głowy, albowiem pojazd, którym się poruszał po drodze publicznej nie był dopuszczony do ruchu oraz nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia polisy OC.

Kierującemu ciągnikiem grozi kara nawet 2 lat więzienia, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator i sąd.

źródło: KMP Bielsko-Biała
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy