reklama
reklama

Kolejni kierowcy spotkali na swojej drodze policjanta z radarem i stracili prawo jazdy

Na sygnale, Wiadomości, 07.12.2021 11:50,
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego dbając w ostatnim okresie czasu zatrzymali prawa jazdy trzem kierującym samochodami którzy o ponad 50km/h przekroczyli dozwoloną przepisami prędkość.
Kolejni kierowcy spotkali na swojej drodze policjanta z radarem i stracili prawo jazdy

W sobotę (4.12) rano policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Brzeszcze. O godzinie 8.10 na ulicy Łęckiej w Zasolu do kontroli drogowej zatrzymali kierowcę, który samochodem marki Audi jechał z prędkością 106 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Jak się okazało za kierownicą auta siedział 25 – letni mieszkaniec gminy Kęty.

O godzinie 10 w Osieku na ulicy Karolina z prawem jazdy pożegnał się 28 - letni mieszkaniec Żywca. Mężczyzna kierując samochodem marki Fiat jechał z prędkością 104 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h.

Wczoraj (6.12) o godzinie 9.00 w Polance Wielkiej na ulicy Długiej policjanci zmierzyli prędkość kierującej samochodem marki Toyota. Miernik prędkości wskazał 104km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Policjanci włączając sygnały uprzywilejowania przerwali tę szybką jazdę. Podczas kontroli drogowej okazało się, że za kierownicą auta siedzi 41 – letnia mieszkanka Polanki Wielkiej.

Za przekroczenie prędkości na kierujących zostały nałożone mandaty i punkty karne, zostały im również zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

- Apelujemy do kierowców o rozsądek za kierownicą i przestrzeganie przepisów drogowych. Przypominamy, że warunki na drogach są zmienne, jest ślisko, więc kierowcy przekraczający dozwoloną prędkość stanowią poważne zagrożenie w ruchu drogowym - apeluje policja.

źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy