reklama
reklama

Nowe biuro rachunkowe zaprasza do współpracy

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.12.2021 08:35,
Nowe biuro rachunkowe zaprasza do współpracy
Aktualna pomoc w sprawach księgowych wydaje Ci się nie wystarczająca? Większość rzeczy i tak musisz robić sam? Czy dopiero co otwierasz działalność i potrzebujesz fachowej pomocy?

Jeśli na choćby jedno z zadanych pytań odpowiedź brzmi „TAK!” to jesteś w dobrym miejscu.

Nowo powstałe biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę kadrowo- płacową, obsługę księgową zarówno mikro, małych jak i średnich firm oraz pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, a co za tym idzie dobór odpowiedniej formy opodatkowania działalności. Dlaczego to jest takie ważne? Nie ma sztywnych reguł dla każdego biznesu – handel stacjonarny, zagraniczny, internetowy, usługi lokalne czy np. wolne zawody mogą mieć różne formy opodatkowania. Naszym zadaniem jest dobranie odpowiedniej dla każdej firmy.

Podpisując z naszym biurem rachunkowym umowę zapewniamy dyskrecję, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne ceny za nasze usługi oraz pomoc telefoniczną, stacjonarną w siedzibie biura czy też w Twojej firmie. Lata doświadczenia pracy w księgowości, ciągłe dokształcenie się ze względu na zmieniające się przepisy zapewniają profesjonalizm z naszej strony.

Zainteresowaliśmy Cię? Jeśli tak, prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu, czy poprzez stronę internetową. Pomożemy rozwiązać każdy problem.

Dla firm rozpoczynających z nami współpracę przygotowaliśmy ofertę promocyjną oraz atrakcyjne ceny.


Kontakt:
tel: 664 048 867

Adres:
32-641 Przeciszów
ul. Krakowska 17
Zapraszamy do współpracy.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy