reklama

Nowy sprzęt w wypożyczalni ATD System

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.11.2021 09:20,
Firma ATD System oferuje możliwość wypożyczenia specjalistycznego sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Zobaczcie szczegóły.
Nowy sprzęt w wypożyczalni ATD System
Wypożyczalnia ATD System wzbogacił się o nowy sprzęt:

Wozidło NEX 300kg z napędem 4×4 oraz doskonałym silnikiem Briggs&Stratton 775 iS

Silnik 775iS SERIES™ DOV® z rozruchem elektrycznym InStart®, zasilanym przez akumulator litowo-jonowy, łączy w sobie moc i wydajność zapewniane przez paliwo z niezawodnym i trwałym rozruchem z zasilaniem akumulatorowym.

Wymiary: D/S/W 168/76/80 cm

Silnik: Briggs&Stratton 775iS SERIES™ DOV®
Pojemność: 161 cc
Moc: 6 KM
Paliwo: Benzyna
Napęd: 4×4
4 biegi do przodu / 1 wsteczny
Rozruch: System InStart®
Waga: 120 kg

System InStart® – Bez zalewania – Bez ssania – Bez pociągania za linkę – Natychmiastowe i szybkie uruchamianie silnika za pomocą przycisku
Ładowność: max 300 kg

Mini wywrotka samojezdna o ładowności do 300 kg, to urządzenie niezwykle przydatne do wszelkich prac rolniczych, budowlanych, ogrodniczych itp., zwłaszcza przydatne na większych posesjach, parkach, terenach rekreacyjno wypoczynkowych. Urządzenie zastępuje tradycyjne taczki i wózki transportowe, co ma znaczenie przy transporcie dużych mas ładunku na większe odległości. Może to być skoszona trawa, ale równie dobrze drewno, kamienie, gruz , kostka brukowa , pustaki , cegła czy nawet narzędzia. Taki transport przy użyciu tradycyjnej taczki może okazać się niewykonalny chociażby ze względu na sam ciężar. Z drugiej natomiast strony ukształtowanie terenu oraz ciasna zabudowa często uniemożliwiają użycie innego, cięższego sprzętu. Wozidło posiada napęd 4x4! co zapewnia pracę w każdych warunkach terenowych, nawet przy dużych spadkach i nierównościach terenu.


Więcej informacji: www.atdsystem.pl

ATD System

Wieprz k/Andrychowa, ul. Nidecka 48

tel.: 534-901-908 wypożyczalnia - sklep

tel.: 509-713-423 wypożyczalnia - sklep - usługi
tel.: 698-451-688 tynki, wylewki


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy