reklama
reklama

I Międzywojewódzki Turniej siatkarski dla najmłodszych w Andrychowie

Sport, Wiadomości, 07.12.2021 09:35, INFORMACJA PRASOWA
Chętnych nie brakowało.
I Międzywojewódzki Turniej siatkarski dla najmłodszych w Andrychowie
5 grudnia w hali sportowej im. T. Szlagora w Andrychowie odbył się I Międzywojewódzki Turniej Rzucanki Siatkarskiej. Turniej zorganizowany przez UKS Akademia Młodego Siatkarza z Andrychowa przy wsparciu Województwa Małopolskiego a także MKS Andrychów, firmy Kramer Sport oraz pani Ewy Szczur.

W turnieju udział wzięło 50 dzieci z klas 2- 4 szkoły podstawowej z województwa małopolskiego oraz śląskiego. Swoje mecze rozgrywały w trzech kategoriach wiekowych : klasy II, klasy III oraz klasy IV.

- Każdy z uczestników otrzymał medal oraz słodkie upominki i nagrodę rzeczową a najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy dodatkowo puchary za miejsca 1-3 w swoich kategoriach wiekowych. Każdy z tych młodych siatkarzy i siatkarek zostawił całe swoje serce na parkiecie. Kto wie, może właśnie której z tych dzieci rozpoczęło swoją wielką siatkarską karierę? Cieszy fakt, że tak duża ilość dzieci interesuje się i chce trenować piłkę siatkową! - informują organizatorzy.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama