reklama
reklama

Wytańczyli wysoką lokatę w mistrzostwach świata

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.12.2021 13:05, eł
Pokonali 27 innych par.
Wytańczyli wysoką lokatę w mistrzostwach świata

Młody tancerz z naszego regionu, Mateusz Stawowy z Barwałdu Górnego osiągnął niemały sukces. Razem ze swoją taneczną partnerką Sarą Silvą z okolic Krakowa wywalczył czwarte miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów II w kombinacji dziesięciu tańców, które odbyły się w Wilnie.

Wprawdzie para zajęła lokatę, która przez wielu uznawana jest za najgorszą, bo choć wysoka, to jednak tuż za podium, jednak – jak twierdzi Sara Silva – była ona pięknym zwieńczeniem długoletniej pracy na stylem i techniką. - Jak widać, konsekwencja popłaca. Finałowe czwarte miejsce przeszło nasze oczekiwania, tym bardziej, że w stylu standard pokonaliśmy aktualnych drugich wicemistrzów świata – cieszy się Sara Silva.

Mistrzostwa Świata Juniorów II w kombinacji dziesięciu tańców przeprowadzone zostały 4 grudnia. Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, wzięli w niej mistrzowie wszystkich krajów, które miały uczestniczyć w rywalizacji. W sumie wystartowało 31 par. A Mateusz i Sara pokonali 27 z nich!
Foto: Facebook/Mateusz Stawowy

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy