reklama
reklama

Fatalne warunki na drogach. Kolizje i wypadki

Na sygnale, Wiadomości, 07.12.2021 08:17, foto: Małopolskie Drogi
Od rana sypią się kolizje na drogach.
Fatalne warunki na drogach. Kolizje i wypadki
We wtorek około 8 rano do zderzenia dwóch samochodów doszło w Bielanach k. Kęt na ul. Mostowej - foto powyżej. Jak ustalili policjanci 19 – letni mieszkaniec gminy Kęty kierując samochodem marki Nissan najechał na tył samochodu marki Mercedes, po czym przemieścił się na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z samochodem marki Subaru.

W wyniku tego zdarzenia drogowego kierowcy nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała więc sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.


Inny wypadek miał miejsce w Choczni na drodze krajowej nr 52 - foto poniżej. Tam kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w słup.

Pozostaje jedynie zaapelować o ostrożniejszą jazdę.foto: DM
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy