reklama

Cud, że przeżyli! [VIDEO]

, Na sygnale, Wiadomości, 20.01.2021 10:25,
Ku przestrodze!
Cud, że przeżyli! [VIDEO]
Niebezpiecznie wyglądający wypadek miał miejsce kilka dni temu w Jawiszowicach na ulicy Janowiec. Kierowca Peugeota, tuż przed łukiem drogi zaczął wyprzedzać samochód marki Renault Scenic.


Mężczyzna jadący Peugeotem nie zdążył zakończyć manewru i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka Fiatem Seicento. Dodatkowo Peugeot zderzył się czołowo z wyprzedzanym Renault i wepchał go do rowu.

Kobieta kierująca Fiatem (mieszkanka Dankowic) została przewieziona karetką do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Okazało się, że ma złamany obojczyk.

Ustaleniem okoliczności i dokładnych przyczyn obu wypadków zajmują się policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach.

Nagranie z tego zdarzenia wygląda przerażająco, jeszcze większy strach ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, iż takich kierowców, jak wyprzedzający jest mnóstwo - nie bacząc na warunki drogowe czy stan pojazdu, jeżdżą z nadmierną prędkością nie zwracając uwagi na innych użytkowników dróg.- Największa liczba zdarzeń drogowych w ostatnich dniach, skumulowała się wraz z pogorszeniem warunków atmosferycznych 13 stycznia. Głównym powodem kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni - informuje rzecznik KPP Wadowice mł. asp. Agnieszka Petek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy