reklama
reklama

Ciężarówka wjechała w skodę

Na sygnale, Wiadomości, 18.01.2022 13:35, eł

Kierowca wykonał manewr cofania i...

Ciężarówka wjechała w skodę

18 stycznia około południa, w Białce k. Makowa Podhalańskiego doszło do zderzenia samochodu ciężarowego skania z osobową skodą. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Sznur samochodów stał przed przejazdem kolejowym przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 z wojewódzką. Gdy kierowca ciężarówki zobaczył zamykającą się rogatkę, uznał, że musi się nieco cofnąć, by szlaban nie uderzył w samochód. Jak pomyślał, tak zrobił. Niestety nie wziął pod uwagę, że inni mogą mieć problem, by zwolnić mu trochę miejsca. Kobieta za kierownicą stojącej tuż za skanią skody zaczęła trąbić, gdy to ujrzała, bowiem sama nie miała możliwości, by również się cofnąć. Mężczyzna jednak tego nie usłyszał i wjechał w jej samochód. Nieostrożny kierowca został ukarany mandatem.


Foto: Małopolska Alarmowo

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy