reklama
reklama

Był tak pijany, że nie był w stanie zatankować na stacji

Na sygnale, Wiadomości, 29.11.2021 09:15,
Mężczyzna miał ponad 2 promile.
Był tak pijany, że nie był w stanie zatankować na stacji
Kilka dni temu policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim otrzymali zgłoszenie od pracownika jednej ze stacji paliw na terenie powiatu suskiego o dziwnym zachowaniu klienta. Mężczyzna zatrzymał się przy dystrybutorze, ale nie był w stanie z niego skorzystać. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, zastali samochód wraz z siedzącymi wewnątrz dwoma mężczyznami.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego, który „wydmuchał” ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Stan trzeźwości siedzącego obok pasażera był podobny do kierowcy. 47-latek został zatrzymany i usłyszał w tej sprawie zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie.

Policjanci podkreślają, że zdecydowana i prawidłowa reakcja świadka widzącego zachowanie kierowcy volkswagena, być może przyczyniła się do uniknięcia kolejnej drogowej tragedii. Jazda pod wpływem alkoholu powoduje zagrożenie dla siebie, ale też i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy