reklama
reklama

Maskotka z narkotykami

Na sygnale, Wiadomości, 28.11.2021 11:50,
W domu były też środki chemiczne służące do produkcji środków odurzających.
Maskotka z narkotykami
We wtorek (23.11) policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wykonując czynności służbowe udali się pod ustalony adres w Suchej Beskidzkiej. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn oraz kobietę, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać.

Przy kobiecie znaleziono woreczek foliowy, w którym znajdował się zbrylony proszek. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że jest to amfetamina. Policjanci dokonali sprawdzenia wszystkich pomieszczeń, gdzie znajdowali schowane w różnych miejscach m.in. w pluszowej maskotce, środki odurzające.

Poza narkotykami policjanci natrafili na różne pojemniki ze środkami chemicznymi. Jak się okazało, miały one służyć do produkcji środków odurzających. 28-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego, 36-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego oraz 27-letni mieszkaniec powiatu suskiego zostali zatrzymani. Dzień później, usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Materiały sprawy w związku z wytwarzaniem środków odurzających zostały przesłane do Prokuratury celem wszczęcia śledztwa.

źródło: KPP Sucha Beskidzka
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy