reklama

Duży wybór choinek świątecznych w Andrychowie. Atrakcyjne ceny

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.12.2021 08:00,
Duży wybór choinek świątecznych w Andrychowie. Atrakcyjne ceny

Zapraszamy na plantację choinek Jadwigi Lachendro niedaleko Andrychowa. Posiadamy świerka srebrnego i zielonego oraz NOWOŚĆ daglezję. Choinki sprzedajemy w doniczkach lub cięte. Różne rozmiary drzewek. ATRAKCYJNE CENY PRODUCENTA!

Dojazd na plantację choinek jest bardzo prosty: Targanice, ul. Żwirki i Wigury 20. Za skrzyżowaniem ul. Żwirki i Wigury z Głowackiego i z Wiedeńską w Andrychowie trzeba pojechać ok. 600 metrów w kierunku Brzezinki i Targanic. Plantacja choinek znajduje się po prawej stronie.


Sprzedaż choinek zaczynamy od 29 listopada!

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00 - 17:00

Telefon kontaktowy: 698 706 444

Ceny przystępne dla każdego. Możliwość negocjacji cen.

Każda choinka pakowana jest do specjalnej siatki, dzięki czemu transport jest wygodniejszy, a drzewko można bezpiecznie przewieźć.

Wszystkim mieszkańcom życzymy dużo zdrowia. Zapewniamy, że w zawiązku z aktualną sytuacją pandemiczną, przy obsłudze naszych klientów przestrzegamy wszelkich wymogów sanitarnych.

Zapraszamy po choinki "na każdą kieszeń", świeżo wykopane z gruntu!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy