reklama

Biały proszek w busie, 27-latek aresztowany na 3 miesiące

Na sygnale, Wiadomości, 08.11.2023 17:20,
Busem podróżowało trzech młodych mężczyzn, każdy miał coś na sumieniu.
Biały proszek w busie, 27-latek aresztowany na 3 miesiące
W sobotę w Suchej Beskidzkiej do kontroli drogowej zatrzymany został Ford Transit, za kierownicą którego siedział 22-latek. Młody kierowca, jak okazało, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Na fotelu pasażera siedział dobrze znany policjantom 27-latek, który - jak informuje policja - ponownie posiadał przy obie znaczną ilość białego proszku (142 gramy mefedronu). Za narkotyki był już bowiem zatrzymany kilka dni temu, ale wtedy wypuszczono go na wolność.

Drugi z pasażerów również był w posiadaniu narkotyków. Policjanci ujawnili u niego prawie 29 gram suszu marihuany.

- Cała trójka mężczyzn została zatrzymana. 22-letni mieszkaniec powiatu suskiego, odpowie za kierowanie pojazdem bez uprawnień – za to naruszenie przepisów policjanci obligatoryjnie kierują wniosek o ukaranie do Sądu, który może nałożyć grzywnę w wysokości od 1500 złotych do 30 000 złotych. 22-letni pasażer pojazdu za posiadanie suszu marihuany grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 27-latkowi w związku z posiadaniem znacznej ilości substancji psychotropowych grozi mu kara od jednego do 10 lat pozbawienia wolności. Wczoraj, 7 października, sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Suchej Beskidzkiej zastosował wobec 27-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy