reklama

W czwartek wielkie manewry strażackie w jednym zakładów

MAGAZYN, Wiadomości, 08.11.2023 10:42,
W działaniach ma uczestniczyć wiele jednostek straży pożarnej z całego powiatu wadowickiego.
W czwartek wielkie manewry strażackie w jednym zakładów
W czwartek 9 listopada na terenie Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego Tomasz Łysoń w Kleczy Dolnej odbędą się wielkie manewry z udziałem strażaków.

Będą to powiatowe ćwiczenia ratownicze pod nazwą „Klecza 2023” , których tematem będzie „Prowadzenie działań ratowniczo-gaśniczych w obiektach produkcyjno-magazynowych”.

- Głównym celem ćwiczeń będzie doskonalenie umiejętności strażaków w gaszeniu pożarów obiektów produkcyjno-magazynowych, w ewakuacji i udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz dostarczaniu wody na duże odległości. Sprawdzone zostaną także elementy współdziałania sił i środków Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych uczestniczących w ćwiczeniach z innymi podmiotami – informuje Krzyustzof Cieciak, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach.

Manewry zostaną przeprowadzone w godzinach 10:00 – 14:00.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy