reklama
reklama

Bezczelnie okradł placówkę dla chorych i niepełnosprawnych

Na sygnale, Wiadomości, 14.10.2022 14:20, eł

Włamywacz jeszcze nie wpadł w ręce policji.

Bezczelnie okradł placówkę dla chorych i niepełnosprawnych

Przy ulicy Barskiej w Wadowicach mieści się Dom Pielęgnacyjny, w którym osoby chore, niepełnosprawne oraz ofiary wypadków mogą odzyskać siły i sprawność. Niedawno jednak spokój tego miejsca zakłóciło włamanie.

Dom Pielęgnacyjny prowadzony przez Stowarzyszenie im. Doktora Edmunda Wojtyły w Wadowicach to placówka, która zapewnia pacjentom między innymi pobyt dzienny lub całodobowe turnusy opiekuńczo-rehabilitacyjne, rehabilitację leczniczą, profilaktykę zdrowotną, a w razie potrzeby również opiekę domową.

Niedawno nieznany sprawca włamał się do jego siedziby przy ulicy Barskiej. Wypchnął okno i wszedł do środka, po czym opuścił budynek bogatszy o 3,5 tys. zł w gotówce i dwa laptopy. Łączne straty placówki wyniosły około 9 tys. zł.

Do zdarzenia doszło 19 września. Policja na razie nie ustaliła, kto dokonał włamania.


Foto: Google Street View

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy