reklama
reklama

Akcja ratunkowa koło restauracji Sami Swoi [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 29.03.2022 15:30, DK/EŁ

Starsza kobieta zasłabła na ulicy.

Akcja ratunkowa koło restauracji Sami Swoi [AKTUALIZACJA]

W Andrychowie, na ulicy Metalowców przez ponad godzinę ratownicy medyczni prowdzili reanimację starszej kobiety, która dzisiaj (29 marca) po 15.00 zasłabła na chodniku. Akcja odbywała się w pobliżu restauracji Sami Swoi. Niestety, nie udało się uratować życia seniorki.

Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, starsza kobieta, która szła chodnikiem, kilka razy zatrzymywała się, jakby już nie miała sił iść dalej. W końcu poprosiła o pomoc inną pieszą, która natychmiast wezwała służby ratunkowe. Seniorka zaraz potem straciła przytomność. Pomoc szybko przybyła i przystąpiła do resuscytacji kobiety, u której - jak się okazało - doszło to zatrzymania krążenia. Niestety wysiłki ratowników nie przyniosły rezultatów. Kobieta zmarła.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy