reklama

7 poszukiwanych zatrzymanych. Za przestępstwa drogowe, niepłacenie alimentów....

Na sygnale, Wiadomości, 08.09.2023 09:42,
Policjanci z powiatu oświęcimskiego w ciągu kilku dni (2-7.09) z „listy” poszukiwanych skreślili siedmiu mężczyzn.
7 poszukiwanych zatrzymanych. Za przestępstwa drogowe, niepłacenie alimentów....
Sześciu trafiło za kratki natomiast jeden do więzienia nie trafił, ponieważ uregulował grzywnę za niezapłacenie której był ścigany.

W sobotę (2.09) o godzinie 13.30 w Brzeszczach dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego, w grupie osób znajdujących się przy ulicy Słowackiego, wypatrzyli poszukiwanego 47 - letniego mieszkańca Brzeszcz. Podczas legitymowania potwierdzili swoje spostrzeżenie. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu, celem odbycia 100 dni kary pozbawienia wolności za kradzieże.

W niedzielę (3.09.2023) tuż po godzinie 7 dzielnicowi interweniowali w związku z awanturą do której doszło w jednym z mieszkań na oświęcimskiej Starówce. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że sprawcą awantury jest 35 – letni mieszkaniec Katowic. Okazało się również, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, celem odbycia kary 45 dni pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.


Kilka godzin później w jednym z mieszkań na terenie osiedla Chemików oświęcimscy dzielnicowi zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 40 – letni mieszkaniec Oświęcimia był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 275 dni za przestępstwo niealimentacji.

W środę (6.09.2023) o godzinie 8.30 dzielnicowi z kęckiego komisariatu Policji, podczas obchodu rejonu służbowego na ulicy Szkotnia w Kętach zatrzymali 48 – letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej, celem odbycia zastępczej kary trzech dni aresztu za wykroczenie porządkowe. Mężczyzna skorzystał z możliwości uwolnienia się od kary poprzez zapłacenie zaległej grzywny w kwocie 300 zł, w związku z tym został zwolniony.

Dwie godziny później oświęcimscy dzielnicowi w jednym z mieszkań na Osiedlu Chemików zatrzymali 40 – letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu, celem odbycia 30 dni kary pozbawienia wolności za kradzież.Również w jednym z mieszkań na osiedlu Chemików dzielnicowi zatrzymali 44 – letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu, celem odbycia dziewięciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.

W czwartek (7.09.2023) o godzinie 6 na terenie jednej z posesji w miejscowości Łowiczki policjanci Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 46 – letniego mieszkańca gminy Zator. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wadowicach, celem odbycia siedmiu miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji.

Policja przypomina, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. - Zapewniamy anonimowość - zapewniają policjanci.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy