reklama
reklama

27-letnia oszustka poszukiwana listem gończym zatrzymana

Na sygnale, Wiadomości, 30.03.2023 10:19,
Kobieta trafiła na 8 miesięcy do więzienia.
27-letnia oszustka poszukiwana listem gończym zatrzymana

W środę (29.03) po godzinie 14:00 policjanci z Zatora podczas patrolu na zatorskim Rynku zauważyli idącą chodnikiem kobietę rysopisem odpowiadającą poszukiwanej mieszkance Zatora.

Podczas legitymowania spostrzeżenie policjantów się potwierdziło. 27 – latka była poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia 8 miesięcy kary pozbawienia wolności za oszustwa.

Policja przypomina, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy