reklama

17-latek podejrzany o posiadanie narkotyków

Na sygnale, Wiadomości, 16.12.2021 11:20,
Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim mefedron
17-latek podejrzany o posiadanie narkotyków
Kilka dni temu, w godzinach nocnych, policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego w Wadowicach, otrzymali zgłoszenie o grupie osób kręcących się w okolicy dworca PKP. Jadąc na miejsce, funkcjonariusze zauważyli w rejonie przystanku komunikacji miejskiej trzech młodych mężczyzn, którzy nerwowo zareagowali na widok mundurowych. Podczas kontroli osobistej, policjanci znaleźli 11 woreczków z zawartością białej substancji, które jeden z mężczyzn - 17-letni mieszkaniec Wadowic - trzymał w kieszeni spodni.

Policyjny tester potwierdził, że jest to mefedron. Mundurowi zabezpieczyli narkotyki, a 17-latka zatrzymali i przewieźli do wadowickiej komendy. Również podczas przeszukania miejsca zamieszkania wadowiczanina, funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

Młody mężczyzna usłyszał dwa zarzuty posiadania zakazanych substancji, do których się przyznał. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy